DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o. jest siostrzaną firmą niemieckiego producenta tworzyw sztucznych, lidera w swojej branży na rynku światowym.

Firma od 1998 r. oferuje produkty spełniające najwyższe normy jakościowe, związane z energooszczędnością i ochroną środowiska. Produkty naszych dostawców podlegają kontroli wewnętrznej oraz zewnętrznej niezależnych instytucji certyfikujących i kontroli jakości, np. dotyczące zezwoleń dla branży budownictwa wysokościowego i lądowego, kontaktu z żywnością i wodą pitną, certyfikatów dla techniki pomieszczeń o wysokiej sterylności oraz budowy aparatów i zbiorników chemicznych. Nasi Dostawcy stale pracują nad nad ulepszaniem procesów wytwarzania celem oszczędzania zasobów i energii oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska.

Wśród szerokiej gamy produktów firma oferuje m.in. płyty, pręty, rury, profile (zarówno z tworzywa, jak i stalowe), wyroby gotowe z PE, PP, PA, POM, PET oraz wielu innych tworzyw opisanych w systematycznie aktualizowanych katalogach.

DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania produktów z tworzyw sztucznych, oferująca również kompleksowe i profesjonalne doradztwo branżowe.

Certyfikat DEHOPLAST

 

dehoplast1
dehoplast2